Trovati 343 livelli idrici aggiornati per 'Slovacchia'

SLOVACCHIA

Stazione Corpo d'acquaLivello idricoPortataMappa
Amfiteáter Rača 2 cm
Bánovce Nad Bebravou Radiša 86 cm
Banská Bystrica Tajovský Potok 18 cm
Banská Bystrica Hron 79 cm
Banská Bystrica Bystrica 48 cm
Bardejov Topľa 131 cm
Bardejovská Dlhá Lúka Kamenec 95 cm
Batizovce Velický Potok 64 cm
Behynce Turiec 30 cm
Belá Beliansky Potok 50 cm
Bešeňová Váh 53 cm
Biskupice Bebrava 77 cm
Blatnica Gaderský Potok 12 cm
Blatnica Blatnický Potok 14 cm
Bohdanovce Olšava 21 cm
Bohdanovce Nad Trnavou Trnávka 12 cm
Borinka Stupavka 8 cm
Bratislava Donau (Dunaj) 304 cm
Brčná Sloviansky Potok 70 cm
Brehy Hron 14 cm
Brestovec Brestovecký Potok 6 cm
Bretka Muráň 47 cm
Bretka Slaná 36 cm
Brezno Hron 6 cm
Brezová Pod Bradlom Brezovský Potok 1 cm
Brodské Morava 38 cm
Buková Trnávka 111 cm
Bystrá Bystrianka 34 cm
Bytča Petrovička 25 cm
Bzenica Vyhniansky Potok 7 cm
čáb - Sila Radošinka 74 cm
čachtice Jablonka 22 cm
čadca Kysuca 17 cm
čadca čierňanka 19 cm
červený Kláštor Dunajec 45 cm
červený Kláštor - Kúpele Lipník 109 cm
Chalmová Nitra 69 cm
Chlebnice Chlebnický Potok 108 cm
Chmelnica Poprad 71 cm
Chvojnica Chvojnica 6 cm
Chynorany Nitra 49 cm
čierny Balog čierny Hron 2 cm
čierny Balog šaling 11 cm
čierny Balog Vydrovo 25 cm
čierny Brod Dudváh 27 cm
čierny Váh Ipoltica 41 cm
čierny Váh čierny Váh 9 cm
čremošné Teplica 28 cm
čunovo Mošonský Dunaj 118 cm
čunovo - Horná Hladina Dunaj 69 cm
Demänová Demänovka 10 cm
Demjata Sekčov 20 cm
Devín (Devin) Donau (Dunaj) 191 cm
Devínska Nová Ves Morava 157 cm
Dierová Orava 135 cm
Divín (Nad Vn) Budinský Potok 11 cm
Dobrá Niva Neresnica 22 cm
Dobrohošť Dunaj 232 cm
Dobšiná Dobšinský Potok 75 cm
Dohňany Biela Voda 10 cm
Dolná Strehová Tisovník 18 cm
Dovalovo Dovalovský Potok 12 cm
Dubová Hron 67 cm
Gabčíkovo Dunaj 114 cm
Gemerská Poloma Slaná 16 cm
Gemerská Poloma Súľovský Potok 8 cm
Gemerská Ves Turiec 25 cm
Giraltovce Radomka 53 cm
Háj Somolický Potok 12 cm
Hamuliakovo Dunaj 320 cm
Handlová Handlovka 62 cm
Hanušovce Topľa 13 cm
Harmanec-Papiereň Bystrica 25 cm
Hencovce Ondava 174 cm
Hlohovec Váh 49 cm
Hniezdne Kamienka 59 cm
Hnúšťa Klenovská Rimava 14 cm
Hnúšťa-Likier Rimava 71 cm
Holiša Ipeľ 15 cm
Hontianske Nemce štiavnica 18 cm
Horáreň Hluché Palúdžanka 61 cm
Horné Orešany Parná 8 cm
Horné Semerovce štiavnica 38 cm
Horné Srnie Vlára 114 cm
Horný Tisovník Tisovník 56 cm
Horovce Ondava 29 cm
Hosťovce Bodva 101 cm
Hosťovce Turňa 1 cm
Hrabušice Hornád 62 cm
Hrabušice Veľká Biela Voda 15 cm
Hrádok Hrádocký Potok 5 cm
Hranovnica Hornád 7 cm
Hronec čierny Hron 45 cm
Hronovce Lužianka 34 cm
Hronská Breznica Jasenica 23 cm
Hronské Kľačany Podlužianka 29 cm
Hubová Váh 66 cm
Humenné Laborec 96 cm
Iľanovo Iľanovianka 13 cm
Ivančiná Turiec 22 cm
Iža Dunaj 154 cm
Ižkovce Laborec 87 cm
Jabloň Výrava 19 cm
Jablonica Myjava 4 cm
Jablonka Piekelnik 148 cm
Jablonka čierna Orava 114 cm
Jaklovce Hnilec 157 cm
Jakubov Malina 102 cm
Janík Ida 29 cm
Jasenica Papradnianka 23 cm
Jasenie Jaseniansky Potok 39 cm
Jasenovce Oľka 68 cm
Jesenské Gortva 32 cm
Jur Nad Hronom Hron 62 cm
Kalinčiakovo Sikenica 28 cm
Kalinovo Ipeľ 34 cm
Kalonda Ipeľ 32 cm
Kamenín Hron 86 cm
Kežmarok Poprad 89 cm
Kežmarok ľubica 29 cm
Kľačno Nitra 10 cm
Kláštor P. Znievom Vríca 24 cm
Kližská Nemá Dunaj 199 cm
Klokočov Predmieranka 12 cm
Kľušovská Zábava šibská Voda 115 cm
Kokava Nad Rimavicou Rimavica 7 cm
Kolárovo Váh 193 cm
Komárno (Kamarno) Donau (Dunaj) 205 cm
Kopčany Morava 47 cm
Košice Hornád 82 cm
Košické Olšany Torysa 23 cm
Kosihy Nad Ipľom Veľký Potok 12 cm
Koškovce Laborec 50 cm
Kráľová Lehota Hybica 21 cm
Kráľová Lehota Boca 36 cm
Krásna Ves Bebrava 16 cm
Krásny Brod Laborec 31 cm
Krompachy Slovinský Potok 4 cm
Krupina Krupinica 26 cm
Kuchyňa Malina 8 cm
Kunov Teplica 22 cm
Kysak Hornád 121 cm
Kysucké Nové Mesto Kysuca 145 cm
Láb Močiarka 54 cm
Lehota Nad Rimavicou Rimavica 28 cm
Lekárovce Uh 34 cm
Lenartovce Slaná 17 cm
Liešťany Nitrica 67 cm
Lietava - Majer Lietavka 14 cm
Liptovská Lúžna Lúžnianka 14 cm
Liptovská Ondrašová Jalovský Potok 23 cm
Liptovská Sielnica Kvačianka 103 cm
Liptovská Teplička čierny Váh 13 cm
Liptovské Matiašovce Suchý Potok 23 cm
Liptovský Hrádok Belá 121 cm
Liptovský Hrádok Váh 58 cm
Liptovský Ján štiavnica 39 cm
Liptovský Mikuláš Váh 111 cm
Lokca Biela Orava 35 cm
Lopašov Chvojnica 2 cm
ľubietová Hutná 15 cm
ľubochňa ľubochnianka 37 cm
Lučenec Krivánsky Potok 41 cm
Malé Pálenisko Malý Dunaj 209 cm
Málinec (Pod Vn) Ipeľ 22 cm
Malužiná Boca 35 cm
Margecany Hornád 365 cm
Marhaň Topľa 113 cm
Markušovce Levočský Potok 35 cm
Martin Turiec 87 cm
Martin Pivovarský Potok 13 cm
Medveďov (Medvedov) Donau (Dunaj) 173 cm
Medzilaborce Vydranka 117 cm
Mengusovce Poprad 23 cm
Michaľany Roňava 40 cm
Michalovce-Meďov Laborec 131 cm
Michalovce - Stráňany Laborec 92 cm
Michalovce - žabiany Prítok Do Nádrže 109 cm
Miňovce Ondava 66 cm
Mníšek Nad Hnilcom Smolník 89 cm
Modra-Harmónia Vištucký Potok 13 cm
Moldava Nad Bodvou Bodva 81 cm
Moravský Svätý Ján Morava 115 cm
Mošovce čierna Voda 11 cm
Môťová Slatina 39 cm
Muráň Hrdzavý Potok 9 cm
Myjava Myjava 55 cm
Mýtna (Nad Vn) Krivánsky Potok 4 cm
Mýtna (Pod Vn) Krivánsky Potok 19 cm
Mýto Pod ďumbierom štiavnička 20 cm
Nadlice Bebrava 36 cm
Necpaly Necpalský Potok 12 cm
Nedožery Nitra 49 cm
Nemečky Chocina 82 cm
Nitrianska Streda Nitra 39 cm
Nitrianske Pravno Nitra 22 cm
Nitrianske Rudno Nitrica 30 cm
Nižné Repaše Torysa 6 cm
Nižné Ružbachy Poprad 44 cm
Nižný Medzev Bodva 15 cm
Nová Bystrica Bystrica 51 cm
Nová Dedinka Malý Dunaj 161 cm
Nováky Lehotský Potok 18 cm
Nové Zámky Nitra 172 cm
Obišovce Svinka 61 cm
Obyce žitava 13 cm
Oravská Jasenica Veselianka 16 cm
Oravská Polhora Polhoranka 40 cm
Oravský Biely Potok Studený Potok 55 cm
Oravský Podzámok Orava 45 cm
Oslany Oslanský Potok 28 cm
Papín Udava 81 cm
Párnica Zázrivka 52 cm
Partizánska ľupča ľupčianka 25 cm
Pečenice Jabloňovka 15 cm
Pezinok Blatina 76 cm
Píla Gidra 12 cm
Plášťovce Litava 20 cm
Plášťovce Krupinica 124 cm
Plešivec štítnik 29 cm
Podbanské Belá 43 cm
Podbranč Myjava 76 cm
Podsuchá Revúca 41 cm
Podtureň Jamníček 85 cm
Polomka Hron 29 cm
Poluvsie Rajčanka 27 cm
Poprad - Matejovce I Poprad 8 cm
Poprad - Veľká Velický Potok 74 cm
Pôtor Stará Rieka 6 cm
Považská Bystrica Domanižanka 21 cm
Považská Bystrica - Fapšová Mošteník 13 cm
Prečín Domanižanka 107 cm
Prešov Sekčov 87 cm
Prešov Torysa 109 cm
Prievidza Handlovka 40 cm
Prievidza Nitra 27 cm
Prosiek Prosiečanka 24 cm
Prša Suchá
Račková Dolina Račkový Potok 53 cm
Radvaň N/dunajom Dunaj 154 cm
Rajec čierňanka 38 cm
Rajecká Lesná Lesňanka 21 cm
Rajecké Teplice Kuneradský Potok 30 cm
Remetské Hámre Okna 110 cm
Revúca Zdychava 18 cm
Riečnica Bystrica 28 cm
Rimavská Seč Blh 42 cm
Rimavská Sobota-Sobôtka Rimava 50 cm
Rožňava Slaná 15 cm
Rusovce Dunaj 673 cm
Ružiná (Pod Vn) Budinský Potok 10 cm
Sabinov Torysa 88 cm
šaľa Váh 132 cm
Salka Ipeľ 73 cm
Sap Dunaj 154 cm
šaštín-Stráže Myjava 81 cm
Sazdice Búr 57 cm
Senica Teplica 7 cm
Slovenské ďarmoty Ipeľ 104 cm
Snina Cirocha 61 cm
Snina Pčolinka 89 cm
Sobotište Teplica 59 cm
Sobrance Sobranecký Potok 39 cm
Sološnica Rudava 88 cm
Spišská Nová Ves Hornád 127 cm
Spišská Nová Ves Holubnica 3 cm
Spišské Vlachy Branisko 52 cm
Spišské Vlachy Hornád 149 cm
Staré Hory Starohorský Potok 29 cm
štítnik štítnik 37 cm
Stratená Hnilec 71 cm
Stráža Varínka 22 cm
Strečno Váh 62 cm
Streda Nad Bodrogom Bodrog 287 cm
Stropkov Ondava 48 cm
Studienka Rudava 52 cm
štúrovo (Sturovo) Donau (Dunaj) 132 cm
šuja Rajčanka 26 cm
Svarín čierny Váh 100 cm
Svätý Jur šurský Kanál 97 cm
Svätý Kríž Palúdžanka 43 cm
švedlár Hnilec 160 cm
Svidník Ondava 75 cm
Svidník Ladomírka 82 cm
Svinica Svinický Potok 36 cm
Svit Mlynica 98 cm
Svit Poprad 80 cm
Tisovec Rimava 14 cm
Torysa Torysa 20 cm
Trenčianske Teplice Teplička 11 cm
Trstená Jelešňa 107 cm
Trstená Oravica 119 cm
Trstice Malý Dunaj 135 cm
Trstie Pružinka 32 cm
Tuchyňa Tovársky Potok 41 cm
Turá Lúka Svacenický Jarok 7 cm
Turany čiernik 19 cm
Turček Turiec 31 cm
Turčianske Teplice Teplica 14 cm
Turňa Nad Bodvou Bodva 57 cm
Turzovka Kysuca 15 cm
Tužina Tužina 29 cm
Tvrdošín Orava 170 cm
Udavské Udava 65 cm
Ulič Ulička 50 cm
Veľká Lomnica Skalnatý Potok 62 cm
Veľké Bielice Nitrica 102 cm
Veľké Kapušany Latorica 276 cm
Veľké Leváre Rudava 54 cm
Vieska Nad žitavou žitava 87 cm
Visolaje Pružinka 30 cm
Vlachovo Slaná 24 cm
Vlachy Kľačianka 5 cm
Vlkas žitava 16 cm
Vlkyňa Rimava 34 cm
Vrbovce Teplica 60 cm
Východná Biely Váh 111 cm
Vydrná Petrínovec 5 cm
Vyškovce Nad Ipľom Ipeľ 110 cm
Vyšná Slaná Slaná 15 cm
Vysoká Pri Morave Morava 132 cm
Záhorská Ves Morava 67 cm
Zákamenné Biela Orava 19 cm
žarnovica Kľak 6 cm
Zbehy Andač 63 cm
Zborov Nad Bystricou Bystrica 18 cm
ždaňa Hornád 68 cm
želovce Krtíš 30 cm
Zemplínsky Branč Chlmec 7 cm
žiar Nad Hronom Lutilský Potok 12 cm
žiar Nad Hronom Hron 99 cm
žiarska Dolina Smrečianka 42 cm
žilina Rajčanka 111 cm
žilina - Bánová Bitarovský Potok 23 cm
Zlaté Moravce Hostiansky Potok 62 cm
Zlatná Na Ostrove Dunaj 204 cm
Zlatno Hron 31 cm
Zohor Suchý Potok 100 cm
Zolná Zolná 14 cm
Zubrohlava Polhoranka 120 cm
Zvolen Hron 31 cm
Zvolen Slatina 35 cm
Zvolen Neresnica 27 cm